Hakkımızda
G.T.:  3 0 . 0 9 . 2 3


Tenis Spor'da tenis için gereken her şeyi bulabilirsiniz.

Tenis sizin tutkunuz, motivasyonunuz, teşvikiniz, can damarınız mı? O zaman, sizin için tasarlanan Tenis Spor'da tamamen özgürsünüz! Hangi seviyede olursanız olun tüm tenisçilere doğru ekipmanı sunuyoruz. Yeni başlayan ya da profesyonel olabilirsiniz ve biz size yardımcı olabiliriz. Şapkalardan ayakkabılara, tenis raketlerinden tenis toplarına kadar çok çeşitli ve en popüler tenis markalarından oluşan seçeneklerimiz sizi ikna edecek. Yeni trendleri veya taleplerinizi kaçırmayacağız.

Elbette bizden kişisel bir danışmanlık da alabilirsiniz. Yetkin ve güler yüzlü danışmanlık ekibimize pazartesiden cumartesiye telefon veya posta yoluyla ulaşabilirsiniz.Online mağazamızda bulabileceğiniz her şey depomuzda saklanmaktadır. Bu nedenle, kısa teslimat sürelerinden yararlanırsınız ve tenis seansınıza kısa sürede devam edebilirsiniz.

Çeşitli markalar


Tenis ürünleri için en geniş ürün yelpazesini sunuyoruz ve tüm popüler markaların en yeni ürünlerini bulunduruyoruz. İster Asics ve adidas gibi klasik markaları, ister Li-Ning, Under Armour veya Falke gibi özel markaları arıyor olun, hepsini Tenis Spor'da bulacaksınız.

Büyük seçenekler


Eşofmanlardan başlayarak patika ayakkabılarına veya belki yeni bir tişörte kadar? İhtiyacınız olan her şeyi Tenis Spor'da bulacaksınız. Müşterilerimizin istediklerini ve ihtiyaç duyduklarını bulabilmeleri için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Ürün kalitesi


Sadece sizi yüksek kalite ile ikna edecek en kaliteli marka ürünleri sunuyoruz.

Bireysel ve profesyonel


Nitelikli danışmanlık ve sıra dışı hizmet, memnun müşterilerin temelidir. Bu nedenle tüm çalışanlarımız uzman ve sorumluluk sahibidir. Servis merkezimizdeki çalışanlar, uzun yıllara dayanan deneyime sahip tenis oyuncuları, aktif atletizm yarışmacıları ve hevesli tenisçilerdir. Mağazalarımızda veya çevrimiçi olarak nitelikli danışmanlık almak için çalışanlarımız düzenli olarak atölyeleri ziyaret etmektedir. Sorularınız, önerileriniz veya bilgileriniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TOP